Wohlfühl-Hotel Gundolf ***s

Tyrolská pohostinnost a lyžování na ledovci

Údolí Pitztal s nejvyšším vrcholem Tyrolska – je 45 km dlouhé a nachází se ca 60 km západně od Innsbrucku. Ledovcová oblast „Pitztalergletscher“s celoročním provozem nabízí 20 km sjezdových tratí až do výšky 3 440 m. Na ledovci najdete tratě všech obtížností, převládají však červené. V těsné blízkosti ledovce se nachází lyžařské středisko Rifflsee se zajímavými terény jak pro lyžaře, tak i pro snowboardisty a děti. Hotel Gundolf se nachází na konci údolí Pitz, 2 km od ledovce Pitztal.

Tříhvězdičkový hotel Gundolf si vás získá svou přátelskou a srdečnou atmosférou. Při vstupu vás uvítá elegantní hotelová hala s barem. Pro hosty je připraveno ubytování v komfortně zařízených pokojích a apartmánech. Na nedlekou lanovku přímo na ledovec vas pohodlne doveze skibus. Zastávka je přímo před hotelem. Po náročném sportovním dni si pak můžete odpočinout ve wellnes oáze s whirlpoolem, bio saunou, finskou saunou, párou a masážemi. V létě je dále k dispozici zahrada s lehátky k odpočinku, letní terasa.

Rodina Knabl Vás srdečně vítá!

Hotel-InfoV tomto hotelu je možná rezervace pouze s příplatkem za rozšířenou polopenzi (odpolední svačina, večeře plus volný vstup do wellness oázy). Příplatek činí Euro30,- za osobu a noc. Přičemž peněžní poukážka na Euro50,- obsažena v šeku bude odečtena od celkové hodnoty příplatku (tzn. 2 osoby/2 noce= Euro120,- minus Euro50,- poukázka činí celkový příplatek Euro70,- plus místní poplatek Euro1,50 na den a osobu starší 15 let.

Prodloužení


Prodlužte si dovolenou v tomto hotelu. Ceny vám sdělí přímo v hotelu.

Kontakt

Adresse:Tieflehn 19
PLZ/Ort:6481 St. Leonhard (Tirol)
Land:Rakúsko
Webseite:http://www.gundolf.com